Full Stack Developer

CARIERE

Candidatul ideal

Candidatul ideal are experiență dovedită în dezvoltarea Back-End și Front-End și în utilizarea unei anumite platforme (sau a mai multor) Framework(s) sau OpenSource eCommerce. Pentru a se califica în următoarea etapă, candidatul va trebui să facă dovada website-urilor/aplicațiilor/modulelor deja dezvoltate.

Candidatul ideal este dispus să lucreze, dornic să învețe și să (se) îmbunătățească, este serios și demn de încredere și respectă termenele limită. Acesta are o vastă experiență în PrestaShop și WooCommerce.

Descrierea jobului

– Dezvoltarea unui cod PHP personalizat, în medii pure PHP sau în cadrul preferat;

– Dezvoltarea modulelor/plugin-urilor pentru soluțiile OpenSource (cum ar fi PrestaShop sau WordPress);

– Capacitatea de a organiza întâlniri de informare;

– Îndeplinirea termenelor limită.

Categoria jobului: Development
Tipul jobului: Full-Time
Specificul jobului: Office Danco Vision

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx
Ig Fb In